Spółka Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. partnerem PKP

Spółka Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. partnerem PKP
Możliwość komentowania Spółka Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. partnerem PKP została wyłączona, 10/01/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Gdynia, Headline, inwestycje, komercyjne

Spółka Semeko będzie partnerem komercyjnego zagospodarowania terenu Gdyni Międzytorza. Projekt deweloperski zainicjowało PKP S.A. Wartość inwestycji to ok. 700 mln euro.

Teren Międzytorza to jedna z najbardziej atrakcyjnych działek w Trójmieście, bezpośrednio sąsiadująca z dworcem kolejowym. Od centrum miasta dzieli ją odległość 1 km.

Koncepcja zakłada kompleksową rewitalizację terenu. Przeważającą funkcją będzie zabudowa mieszkaniowa. Dodatkowo zakładana jest zabudowa handlowa, biurowa i hotelowa. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się tam w 2017 roku, natomiast cała inwestycja powinna się zakończyć w 2026 roku. Łączna powierzchnia mieszkalna i komercyjna może wynieść do 345 tys mkw.

Więcej informacji o nieruchomościach komercyjnych do wynajęcia znajdziesz TUTAJ

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.