Solidni na medal

Możliwość komentowania Solidni na medal została wyłączona, 21/03/2013, przez␣, w␣deweloperzy, inwestycje, lokalne, Małe M, marketing nieruchomości, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, RNS, wielkopolskie

Poznański deweloper Family House już po raz trzeci zdobył prestiżowy tytuł Solidna Firma. Tym samym spółka udowodniła, że w swojej działalności kieruje się rzetelnością i uczciwością, a także przestrzeganiem praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji.

Family House poddało się weryfikacji i ocenie ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych, czego następstwem jest otrzymany Certyfikat Programu Gospodarczo – Konsumenckiego Solidna Firma. – Już po raz trzeci Kapituła Konkursu doceniła standardy naszego działania i zaliczyła nas do grona Solidnych Przedsiębiorstw. Niewątpliwie jest to dla nas powód do zadowolenia, zwłaszcza że dzięki takim wyróżnieniom, nasi Klienci mogą być pewni, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. A w branży nieruchomości jest to kapitał nie do przecenienia – przekonuje Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.
Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy. Poprzez wnikliwą weryfikację tworzy bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W konkursie wyróżniane są spółki, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt jej obywateli. Co roku do konkursu przystępuje kilkaset przedsiębiorstw. Spółka Family House już trzykrotnie pomyślnie przeszła proces weryfikacji, dlatego otrzymała specjalne wyróżnienie w postaci Srebrnego Certyfikatu.

Omnie Family House

Avatar
Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.