W sobotę festyn na Stadionie Narodowym

W sobotę festyn na Stadionie Narodowym
Możliwość komentowania W sobotę festyn na Stadionie Narodowym została wyłączona, 24/08/2012, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, miasta, nieruchomości, regiony, Warszawa

W najbliższą sobotę strażacy z całej Polski zjadą do Warszawy na imprezę z okazji dwudziestolecia powołania Państwowej Straży Pożarnej. W czasie festynu zagrają Budka Suflera oraz Blue Cafe, odbędą się również pokazy strażackie.

Jak informuje TVN Warszawa stadion zostanie wynajęty na tę okazję za symboliczną złotówkę. Organizatorem jest Fundacja „Edura”, której przedstawiciel Janusz Jędrzejczyk potwierdza: – Tak, wynajem ma być za symboliczną złotówkę. Ale dochodzą też koszty za ewentualne zasłonięcie czy odsłonięcie dachu stadionu, zużycie energii, ścieki czy ochronę. Te koszty poznamy na podstawie rachunków.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Tadeusz Rudzki (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.