Słoneczne Tarasy gotowe do zamieszkania

Słoneczne Tarasy gotowe do zamieszkania
Możliwość komentowania Słoneczne Tarasy gotowe do zamieszkania została wyłączona, 19/06/2013, przez␣, w␣deweloperzy, inwestycje, Małe M, Poznań, wielkopolskie

W podpoznańskich Plewiskach zakończyła się właśnie budowa I etapu inwestycji Słoneczne Tarasy. Mieszkania na osiedlu, które wyróżniają tarasy o powierzchni ponad 22 m kw. są już oddawane właścicielom.

Na ukończony właśnie etap budowy osiedla Słoneczne Tarasy składają się trzy zespoły budynków z 24 mieszkaniami.  Wszystkie mieszkania, o powierzchni od 50 do 73 m kw., posiadają osobne wejścia i przestrzeń rekreacyjną w postaci ogrodu lub tarasu. Potencjalni klienci mogli wybierać spośród lokali parterowych oraz usytuowanych na piętrze. Te ostatnie to mieszkania dwupoziomowe z trzema lub czterema pokojami. Wyróżniają je rzadko spotykane na rynku tarasy o powierzchni aż 22,4 m kw.

W trakcie budowy jest drugi etap osiedla zlokalizowanego przy ulicy Fabianowskiej 77 w Plewiskach, do kupienia zostało tylko jedno mieszkanie. Deweloper rozpoczął już sprzedaż kolejnych dwóch etapów inwestycji, w których skład wejdą budynki szeregowe z 34 mieszkaniami.

Atrakcyjny projekt oraz wysoka jakość wykonania powodują ogromne zainteresowanie Słonecznymi Tarasami – Klienci podkreślają różnicę cenową w stosunku do mieszkań z rynku wtórnego. Za kwotę wyższą niż oferowane przez nas mieszkanie można nabyć lokal używany w bloku z „wielkiej płyty” ze wszystkimi wiążącymi się z tym konsekwencjami, jak comiesięczny czynsz, hałaśliwi sąsiedzi, czy problemy z parkowaniem – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. Ceny mieszkań zaczynają się już od 198 tys. zł brutto.

Jedną z głównych zalet inwestycji jest też lokalizacja – w spokojnej okolicy na przedmieściach Poznania, przy dogodnym dojeździe do centrum. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się punkty użyteczności publicznej, centrum handlowo-usługowe „Nowy Rynek”, przychodnie NFZ, przedszkole oraz szkoła podstawowa. Wszystko to pozwala zaspokoić potrzeby mieszkańców i zapewnia wygodne funkcjonowanie.

 

Omnie Deweloper Twoje M

Avatar