Słaby rok w agencjach nieruchomości

Słaby rok w agencjach nieruchomości
2 komentarze, 24/12/2011, przez␣, w␣mieszkaniowe, raporty, video

– Po raz kolejny sprawdziliśmy jak agencje nieruchomości oceniają rok 2011 z własnej perspektywy i okazało się, że nie było najlepiej, spodziewają się, że będzie jeszcze gorzej. Ponad ¾ agencji uznało, że 2011 rok był przeciętny, a nawet słaby lub bardzo słaby – podsumowuje Marta Kosińska z Szybko.pl.

Źródło: newseria.pl

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.

2 komentarze

 1. Avatar
  kaja
  27 grudnia, 2011 16:34

  Mi tam się wydaje, ze taki wyjazd nie jest konieczny. Ja długo analiwowałam rynek i oferty i ostatecznie w getin banku wzięłam kredyt. Już spłacam 5 lat i teraz nad kupnem domu się zastanawiam.

 2. Avatar
  Domino
  26 grudnia, 2011 22:15

  Niestety, dostepnosc kredytow niska, wiec nie ma za co kupowac. chcialoby sie mieszkac juz na swoim. jednak chyba pozostaje wyjechac za granicę, żeby się dorobić.