Silesia Business Park gotowa już w połowie

Silesia Business Park gotowa już w połowie
Możliwość komentowania Silesia Business Park gotowa już w połowie została wyłączona, 30/10/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, Headline, Katowice, komercyjne

Właśnie oddano do użytku drugi budynek kompleksu Silesia Business Park. Cały czas trwa budowa trzeciego etapu inwestycji. Cały kompleks będzie się składał z czterech budynków, które łącznie zaoferują 48 tys. mkw.

Budynek B zaoferuje najemcom 12 tys. mkw., połowa tej powierzchni już została wynajęta. Firma Capmegini ma się wprowadzić do obiektu jeszcze przed końcem roku. Cały kompleks ma być certyfikowany w LEED Gold. Silesia Business Park to pierwsza inwestycja biurowa Skanska w Katowicach. Jeszcze w październiku budynki A i B Silesia Business Park zostały sprzedane funduszowi zarządzanemu przez szwedzkiego inwestora Niam.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: skanska.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.