SGI SA ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY

SGI SA ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY
Możliwość komentowania SGI SA ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY została wyłączona, 09/05/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline

SGI SA wiodąca firma deweloperska zaprasza 14 maja (sobota) na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można obejrzeć zarówno gotowe mieszkania na osiedlu Włodarzewska 83, jak również zapoznać się z nową ofertą mieszkań budowanych przy ul. Lirowej.

Podczas tego dnia, doradcy  SGI SA będą czekali na odwiedzających w godzinach od 10:00 do 16:00  w biurze sprzedaży przy ul. Włodarzewskiej 83.  Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mieli okazję zapoznać się z bieżącą ofertą sprzedaży, wejść do gotowych mieszkań, a także skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na ten dzień. Tylko w tą sobotę klienci będą mogli skorzystać m.in. z 50% rabatu na zakup boksu rowerowego. Dodatkowo przygotowano również atrakcje dla dzieci.

Włodarzewska 83 to nowoczesny budynek mieszkaniowy położony jest u zbiegu ul. Włodarzewskiej i Drawskiej, w kameralnej i zielonej części Ochoty. Z okien mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach rozciąga się widok na Park Szczęśliwicki, a z pozostałych na wewnętrzny dziedziniec oraz spokojne willowe uliczki.

Inwestycja tak została zaprojektowana, by współgrać z otaczającą ją zielenią oraz komponować się z charakterystyczną zabudową całej dzielnicy.

Lirowa to kameralny, sześciopiętrowy apartamentowiec położony przy spokojnej uliczce odchodzącej bezpośrednio od ul. Włodarzewskiej.

W budynku zaprojektowano 70 apartamentów charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia. Do mieszkań położonych na górnych kondygnacjach przynależą przestronne tarasy, do pozostałych zaś mieszkań loggie.

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.