Savills wyłącznym agentem Ptak Outlet

Savills wyłącznym agentem Ptak Outlet
Możliwość komentowania Savills wyłącznym agentem Ptak Outlet została wyłączona, 19/08/2015, przez␣, w␣handlowe, Headline, komercyjne, łódzkie

Savills został agentem wyłącznym centrum wyprzedażowego Ptak Outlet w Rzgowie o powierzchni handlowej najmu 33 tys. mkw.Zespół Savills zajmie się wynajmem wolnej powierzchni w ostatniej fazie, jak również będzie odpowiadał za rekomercjalizację całego obiektu.

Ptak Outlet w Rzgowie to największe w Polsce centrum wyprzedażowe o zasięgu międzynarodowym, docelowo z ofertą 140 salonów polskich i międzynarodowych marek i 1500 miejscami parkingowymi. Jego atutem jest centralna lokalizacja w sercu Polski. Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie, 10km od Łodzi i 140 km od Warszawy, przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław).

Sprawdź ceny najmu powierzchni użytkowej

Źródło: mp

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.