Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Kwiatowa Równina

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Kwiatowa Równina
Możliwość komentowania Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Kwiatowa Równina została wyłączona, 22/05/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, Kraków, mieszkania, mieszkaniowe, sprzedaż

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach nowo powstającej inwestycji Kwiatowa Równina. Deweloper oferuje 68 mieszkań, o metrażach od 27,79 m2 do 81,35 m2, liczących od 1 do 4 pokoi.

Kompleks znajdzie się w odległości 6 km od Rynku Głównego i Starego Miasta. W pierwszym etapie inwestycji Kwiatowa Równina realizowane są 2 budynki z planowanych czterech. Budynki będą trzypiętrowe, a dla wygody klientów przewidziane zostały w nich windy.

Każde mieszkanie ma balkon oraz daje możliwość wydzielenia lub otwarcia kuchni. Do dyspozycji większości mieszkańców oddane zostaną komórki lokatorskie, istnieje również sposobność nabycia miejsca postojowego w podziemnym garażu wielostanowiskowym. Kompleks będzie ogrodzony i znajdzie się na nim plac zabaw.

Geo organizuje również Dni Otwarte, które odbędą się 23 maja br. w godzinach 10:00 – 14:00 w mieszkaniu pokazowym przy ulicy Pękowickiej 37b/7. Dla odwiedzających Dni Otwarte na inwestycji deweloper przygotował specjalną ofertę promocyjną. Ceny mieszkań w kompleksie zaczynają się już od 5250 zł/m2.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mat.pras.

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.