Ruszyła realizacja ekspozycji w EC1

Ruszyła realizacja ekspozycji w EC1
Możliwość komentowania Ruszyła realizacja ekspozycji w EC1 została wyłączona, 14/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, Łódź, nieruchomości

Dzisiaj podpisano z konsorcjum Qumak, MAE Multimedia Art & Education i MUSEKO umowę na realizację wystawy multimedialnej w Centrum Nauki i Techniki w Łodzi. Wartość kontraktu wynosi ponad 40 mln zł.

Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie, wykonanie oraz uruchomienie wystawy. Ponadto będzie musiał przygotować strefy wejścia, portal internetowy, grę strategiczną oraz system identyfikacji wizualnej – informuje onet.pl

Qumak ma zrealizować pierwszą z czterech części projektu, co oznacza, że zajmie się budową dwóch ścieżek tematycznych „Przetwarzanie energii” i „Mikroświat-Makroświat”. Być może do 2017 r. zostaną udostępnione zwiedzającym wszystkie ścieżki tematyczne. Zabytkowa elektrociepłownia EC1 to część Nowego Centrum Łodzi.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: onet.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.