Ruszyła przedsprzedaż apartamentów Nowa Papiernia „Ultra Nova”

Ruszyła przedsprzedaż apartamentów Nowa Papiernia „Ultra Nova”
Możliwość komentowania Ruszyła przedsprzedaż apartamentów Nowa Papiernia „Ultra Nova” została wyłączona, 12/01/2016, przez␣, w␣apartamenty, architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości, Wrocław

Apartamenty Ultra Nova będą znajdowały się w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. To bardzo atrakcyjna lokalizacja, 15 minut spacerem do Rynku, 10 minut do Dworca PKS. Atrakcyjne jest nie tylko położenie inwestycji, ale również i cena: od 6490 zł za mkw.

Architektura nawiązuje klimatem do loftów Nowa Papiernia. W inwestycji znajdziemy apartamenty 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe, o powierzchni od 28 do 92 mkw. Apartamenty będą miały wysokość nawet do 3 m. Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub zielony taras. Z ostatnich kondygnacji budynku jest widok na panoramę miasta. W cenę wliczony jest unikatowy styl wykończenia oraz konsultacje z architektem wnętrz. Liczba mieszkań w promocyjnej cenie jest ograniczona. Płatność może zostać zrealizowana w systemie 10/90. Deweloperem inwestycji jest RED Real Estate Development.

Więcej informacji o apartamentach Nowa Papiernia Ultra Nova znajdziesz TUTAJ

fot. materiały dewelopera

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.