Ruszył IV etap osiedla InCity na warszawskiej Woli

Ruszył IV etap osiedla InCity na warszawskiej Woli
Możliwość komentowania Ruszył IV etap osiedla InCity na warszawskiej Woli została wyłączona, 16/04/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, sprzedaż, Warszawa, Wola

To już ostatnia faza inwestycji realizowanej przez firmę OKAM Capital. Mieszkania, które powstaną w trakcie realizacji czwartego etapu osiedla już trafiły do sprzedaży.

W czwartym etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Siedmiogrodzkiej 1 powstaną 84 lokale mieszkalne o metrażach od 26 do 84 mkw. Będzie to 14 większych apartamentów 3-pokojowych o metrażu od 63 do 84 mkw, 42 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni do 42 mkw, a także 28 kawalerek. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8800 zł/mkw.

Obecnie trwa budowa III etapu inwestycji, która ma zakończyć się w przyszłym roku. IV etap natomiast ma zostać oddany do użytku w 2018 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: www.urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.