Rusza przedsprzedaż mieszkań w projekcie Vista

Rusza przedsprzedaż mieszkań w projekcie Vista
Możliwość komentowania Rusza przedsprzedaż mieszkań w projekcie Vista została wyłączona, 02/09/2015, przez␣, w␣apartamenty, architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, Mokotów, sprzedaż, Warszawa

Już w najbliższy weekend rusza przedsprzedaż mieszkań w najnowszym projekcie mieszkaniowym firmy OKAM Capital. Inwestycja powstaje w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Mokotowa – Służewcu Przemysłowym, przy ul. Woronicza 33.

Vista będzie obejmowała cztery 12-piętrowe wieże i będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym w okolicy. Mieszkańcy apartamentów na najwyższych kondygnacjach będą mogli cieszyć się wspaniałym widokiem na cały Mokotów oraz lotnisko Chopina. W ramach projektu powstanie blisko 300 przestronnych mieszkań o powierzchni od 35 do 105 mkw.

Budowa inwestycji zgodnie z aktualnym pozwoleniem na budowę rozpocznie się jesienią 2015 roku, a zakończy w 2017. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7700 tys. zł/mkw, ale w ciągu dni otwartych można liczyć na ekstra rabaty i specjalną ofertę kredytową.

Okam Capital zaprasza wszystkich zainteresowanych na rodzinny piknik do Visty 5 i 6 września.

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: okam.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.