Rusza II etap Bagry Park w Krakowie

Rusza II etap Bagry Park w Krakowie
Możliwość komentowania Rusza II etap Bagry Park w Krakowie została wyłączona, 04/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, Kraków, mieszkania, sprzedaż

Oferta mieszkań w krakowskich inwestycjach ATAL S.A. powiększyła się o lokale powstające w drugim etapie inwestycji Bagry Park. Nowoczesne i kameralne budynki powstaną w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry, przy ul. Bagrowej w dzielnicy Podgórze. Cena za mkw. wynosi 6200 złotych brutto, a za mieszkania powyżej 75 mkw. – 6000 złotych brutto.

W drugim etapie inwestycji powstanie 11 budynków, w których znajdą się 233 mieszkania. Szeroka gama lokali o zróżnicowanych metrażach od 38,3 do 104,37 mkw., i układach od 2- do 5- pokoi sprawi, że mieszkania będą funkcjonalne i dostosowane do potrzeb przyszłych lokatorów. Dla wszystkich lokali zaprojektowano balkon lub przestronny taras. Do sprzedaży trafiło także 195 miejsc garażowych oraz 97 dodatkowych miejsc postojowych zewnętrznych. Z myślą o komforcie mieszkańców w budynkach powstaną funkcjonalne komórki lokatorskie.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na II kwartał 2016 roku, a II etapu na II kwartał 2017. Osiedle docelowo zostanie zrealizowane w trzech spójnych architektonicznie etapach.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.