Rozpoczyna się budowa Neoparku

Rozpoczyna się budowa Neoparku
Możliwość komentowania Rozpoczyna się budowa Neoparku została wyłączona, 13/02/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Mokotów, Warszawa

Z początkiem marca przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek w Warszawie rozpocznie się budowa projektu biurowego Neopark. Inwestorem przedsięwzięcia jest firma Yareal. Projekt składa się z dwóch biurowców, pierwszy z nich zostanie oddany do użytku w III kwartale 2016 roku.

Neopark został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud. Neopark zaoferuje najemcom 24 tys. mkw. powierzchni biurowej znajdującej się w dwóch czteropiętrowych budynkach.

Neopark będzie się wyróżniać na tle innych inwestycji biurowych położonych na Dolnym Mokotowie wyjątkowym projektem architektonicznym, m.in. całkowicie przeszkloną fasadą, ułatwiającą dotarcie światła słonecznego do jego wnętrza oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.