Rozpoczęła się realizacja III etapu Nowego Mokotowa

Rozpoczęła się realizacja III etapu Nowego Mokotowa
Możliwość komentowania Rozpoczęła się realizacja III etapu Nowego Mokotowa została wyłączona, 27/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, Mokotów, nieruchomości, sprzedaż, Warszawa

Echo Investment podpisał umowę z Mostostal Warszawa na realizację III części osiedla mieszkaniowego Nowy Mokotów przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. Wartość kontraktu to 64 mln zł.

W III etapie osiedla Nowy Mokotów powstanie 239 mieszkań o powierzchni od 34 do 126 mkw. Zakończenie prac zaplanowano na III kwartał 2017 roku.

Osiedle Nowy Mokotów powstaje przy ulicy Konstruktorskiej 10, w części Mokotowa stanowiącej największą dzielnicę biurową Warszawy. Inwestycja realizowana jest w czterech etapach – I etap został zakończony, a wszystkie 200 mieszkań w sześciu budynkach znalazły już nabywców. W czerwcu 2016 roku gotowy będzie II etap inwestycji, w ramach którego powstaje 206 mieszkań.

Nowy Mokotów to jedna z największych i najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę Echo Investment w ostatnim czasie. Projekt został wyróżniony w konkursie CIJ Awards 2014, zdobywając nagrodę w kategorii „Residential Affordable Development of the Year”. Projekt architektoniczny powstał w renomowanej warszawskiej pracowni Kuryłowicz & Associates.

Źródło: materiały prasowe dewelopera 

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.