Royal Wilanów z nowymi najemcami

Royal Wilanów z nowymi najemcami
Możliwość komentowania Royal Wilanów z nowymi najemcami została wyłączona, 21/07/2015, przez␣, w␣biurowe, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, Warszawa, Wilanow, wynajem

Kolejne umowy najmu z Grupą Capital Park podpisały firmy Herbapol Lublin SA i General Property.

Spółka Herbapol Lublin SA zdecydowała się wynająć powierzchnię blisko 430 mkw.  Kolejnym najemcą w warszawskim projekcie Grupy Capital Park będzie firma General Property. Firma ta od 2004 roku skutecznie buduje swoją mocną pozycję na rynku oferując kompleksowe rozwiązania z obszaru Facility Management.

Royal Wilanów jest kolejnym projektem, po warszawskim Eurocentrum, gdzie Capital Park wdraża koncepcję Biuro Plus. Zgodnie z nią, projekty tego Inwestora oferują nie tylko komfortową i spełniającą najwyższe standardy powierzchnię biurową, ale również pełen wachlarz usług, na co dzień niezbędnych pracownikom. W tym samym budynku znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, gabinety masażu oraz punkty usługowe.

W ostatnim czasie do grona najemców Royal Wilanów dołączyły: japońska restauracja Nama, drogeria Rossmann oraz Colibri Concept Store i klub fitness.

Sprawdź ceny najmu powierzchni komercyjnej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.