Rośnie Świerkowa Polana II

Rośnie Świerkowa Polana II
Możliwość komentowania Rośnie Świerkowa Polana II została wyłączona, 22/08/2012, przez␣, w␣Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

W podpoznańskim Robakowie, firma Skaland prowadzi prace budowlane przy drugim etapie Osiedla Świerkowa Polana. Inwestycja szybko pnie się w górę. Pierwsze mieszkania trafią do nowych właścicieli w czerwcu 2013 roku.

 

Robakowo jest kameralną miejscowością położoną kilkanaście kilometrów na południe od Poznania. Sprawny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia Trasa Katowicka. Kolejny etap inwestycji był odpowiedzią dewelopera na ogromne zainteresowanie tą lokalizacją.  Prowadzone prace budowlane są już bardzo zaawansowane – Wykonany został parter i stropy na wszystkich sześciu bliźniaczych domach, w których łącznie znajdą się 24 mieszkania. Obecnie trwają prace na piętrach poszczególnych budynków, tak by niebawem rozpocząć montaż konstrukcji dachu – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. W ofercie deweloper proponuje funkcjonalne dwupoziomowe mieszkania trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 63,70 do 71,30 mkw. z ogrodami i dwoma miejscami parkingowymi. – Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem klienci mogą nabyć już za 249 tys. zł brutto. W standardzie deweloperskim oferujemy  przyłącze do kominka, parapety marmurowe, drewniany taras, instalację c.o. z piecem dwufunkcyjnym oraz domofon i instalację RTV – mówi Piotr Swoboda. Ponadto firma Skaland zadba o pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci.

Świerkowa Polana II, to wieloetapowa inwestycja, która liczyć będzie łącznie140 lokali. Budowę osiedla podzielono na trzy części. Deweloper przewidział w swojej ofercie również lokale mieszkalne przystosowane do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Mimo swych niewielkich rozmiarów, Robakowo już dziś ma wszystko co niezbędne do życia, w tym szkołę kościół, sklepy, a także autobusowe połączenie z Poznaniem.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.