Rodzinny klimat w Czapurach

Rodzinny klimat w Czapurach
Możliwość komentowania Rodzinny klimat w Czapurach została wyłączona, 12/09/2011, przez␣, w␣domy, inwestycje, kredyty, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, sprzedaż, wielkopolskie

Spółka Family House rozpoczęła sprzedaż kolejnych mieszkań, które powstaną w ramach drugiej części IV etapu osiedla Leśnego w Czapurach. Tym razem dla zainteresowanych zamieszkaniem pod miastem czekają 132 nieruchomości, które powstaną w bliskim sąsiedztwie lasu, a które będzie można kupić już od 2770 zł netto/m kw.

Podmiejski projekt dewelopera cieszy się dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym liczba sprzedanych i wybudowanych mieszkań. W ciągu pięciu lat powstało tu ponad 350 nieruchomości. Obecnie na terenie osiedla trwają prace budowlane związane z IV etapem, w ramach którego wszystkie 40 mieszkań znalazło już swoich właścicieli. Family House, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sukcesywnie rozbudowuje swoją inwestycję w podpoznańskich Czapurach. W najnowszej ofercie znalazły się 132 mieszkania o metrażu od 50 do 60 m2. – W ramach Osiedla Leśnego IV, etap II pojawią się trzy rodzaje zabudowy. W związku z tym każdy klient będzie miał szansę wybrać typ mieszkania najlepiej spełniający jego potrzeby – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Pierwszy projekt to mieszkania, które powstaną w Willach Leśnych. W każdej z nich znajdzie się 8 mieszkań 3-pokojowych – 4 na parterze o powierzchni ok. 54 m2 i 4 na piętrze o metrażu 58 m2. Będą one wyposażone w dodatkowe powierzchnie takie jak garaż, kotłownia, ogród lub strych.  Atutem są cztery klatki schodowe w budynku – jedna dla dwóch mieszkań. Drugi projekt zakłada mieszkania w zabudowie szeregowej. W każdym z segmentów znajdować się będą dwa osobne 3-pokojowe mieszkania o łącznym metrażu ok. 60 m2. Do każdego z nich przynależy garaż, kotłownia i ogród o powierzchni 25 – 150 m2. Trzeci typ mieszkań również przewiduje zabudowę szeregową, gdzie w każdym segmencie znajdować się będą dwa osobne 3-pokojowe lokale, jednak o mniejszym metrażu. Na parterze o powierzchni 51 m2 z ogrodem 70- 100 m2, natomiast na piętrze o powierzchni 50 m2 z balkonem 2,5 m2. W segmentach skrajnych do mieszkań na piętrze przynależeć będzie ogród 100-250 m2. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w tym roku. Natomiast termin realizacji tego etapu zaplanowano na przełom 2012/2013 roku.

Co ważne zmianie nie ulegnie cena kształtująca się już od 2770 zł netto/m2. – Postanowiliśmy pozostawić ceny na tym samym poziomie, dlatego w ofercie znajdą się mieszkania w cenie 269 000 zł brutto, których łączna powierzchnia wraz z garażem, kotłownią i strychem wynosi ok. 100 m2 – mówi I. Łukomska-Pyżalska. Nieustające zainteresowanie Osiedlem Leśnym wynika przede wszystkim z połączenia konkurencyjnej ceny z wysokim standardem wykończenia. Obejmuje on m.in.: drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, bramę garażową automatyczną a także całość instalacji. Wykonawca troszczy się również o całą infrastrukturę osiedla, bowiem wykonuje podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem. Dojazd z Osiedla Leśnego do centrum Poznania zajmuje ok. 15 minut. Co ważne spółka pomaga również w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, ponieważ współpracuje z wieloma bankami oraz doradcami kredytowymi.

Omnie Family House

Avatar
Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.