Rodzinnie na Hevelii

Rodzinnie na Hevelii
Możliwość komentowania Rodzinnie na Hevelii została wyłączona, 21/05/2014, przez␣, w␣mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Choć prognoza pogody na sobotę nie była zbyt optymistyczna, zainteresowani Majówką na Hevelii nie przestraszyli się i licznie odwiedzili poznańskie osiedle. Na pikniku zorganizowanym z okazji zakończenia inwestycji czekał na nich blisko półtorametrowej długości tort, dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia oraz konkursy i zabawy.

 

Majówka na Hevelii

Majówka na Hevelii

Hevelia to pierwszy poznański projekt Unidevelopment S.A., prowadzony we współpracy z lokalnym partnerem firmą Monday Development. Majówka była świętem jej mieszkańców, okazją do integracji lokalnej społeczności oraz szansą do odwiedzenia osiedla przez osoby, które chciałyby w nim zamieszkać. – Wraz z nadejściem wiosny, chcieliśmy pokazać naszą inwestycję w nowej, zielonej odsłonie. Cieszy nas to, że pomimo nienajlepszej pogody nasz majowy piknik spotkał się ze sporym zainteresowaniem.  Dzieci potraktowały go nawet jak urodziny osiedla. Gdy pojawił się tort zaczęły śpiewać sto lat – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development – Hevelia to przyjazna, położona wśród zieleni inwestycja. Projektowaliśmy ją z myślą o tych, którzy w mieście poszukują spokojnej enklawy, ale nie chcą rezygnować z bliskości szkół, przedszkoli i usług towarzyszących. Takie rodzinne pikniki tym bardziej podkreślają wyjątkowość tego miejsca – dodaje.

Majówka na Hevelii

Majówka na Hevelii

Osiedle składa się z  sześciu budynków wielorodzinnych, w których znalazły się 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Deweloper oferuje lokale w cenie już od 6.100 zł za mkw. Do tej pory ponad 60 proc. mieszkań znalazło już swoich właścicieli. Pomimo tego na poznańskim Grunwaldzie nadal do wyboru jest wiele ciekawych lokali, dostępnych w standardzie deweloperskim, lub na życzenie klienta, w wariancie wykończenia pod klucz. Całe osiedle wykonane jest z dbałością o detale, w tym o małą architekturę i zieleń. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania położone w budynkach wewnątrz osiedla. Roztacza się z nich widok na pobliski park. Cała inwestycja wyposażona została w nowoczesne windy, a pod budynkami znalazła się hala garażowa. Ponadto na terenie osiedla jest wewnętrzny, zielony dziedziniec z placem zabaw.

 

Zrealizowany kompleks mieszkaniowy doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną okoliczną zabudowę. Dodatkowym walorem inwestycji jest położenie osiedla  na skraju terenów zielonych oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.