Rodzina na Swoim w Apartamentach Wiślanych

Rodzina na Swoim w Apartamentach Wiślanych
Możliwość komentowania Rodzina na Swoim w Apartamentach Wiślanych została wyłączona, 30/05/2012, przez␣, w␣inwestycje, mazowieckie, miasta, regiony, sprzedaż, Uncategorized, Warszawa

Coraz trudniej jest zaleźć własne lokum z dopłatą. Takie mieszkania w swojej ofercie posiada firma Green House Development. To unikatowa propozycja na warszawskim rynku

 Według obliczeń firmy Home Broker na początku ubiegłego roku trzy czwarte mieszkań na warszawskim rynku można było kupić, posiłkując się rządowym programem „Rodzina na swoim”. Po zmianie zasad we wrześniu ubiegłego roku już tylko 18 proc., a od października – tylko 2 proc. Dziś to niewielki odsetek rynkowej oferty.

Po ostatnim obniżeniu limitów, aby otrzymać kredyt z dopłatą cena mkw. lokalu w Warszawie nie może Apartamenty Wiślane są objęte programem Rodzina na Swoimprzekraczać 5904 zł na rynku pierwotnym. Niestety, znalezienie lokum spełniającego takie kryteria nie jest łatwe.

Specjalną ofertę sprzedaży mieszkań dostępnych ramach programu Rodzina na Swoim przygotowała firma Green House Development, w swojej inwestycji Apartamenty Wiślane na warszawskiej Białołęce.  – Od 2 czerwca Programem Rodzina na Swoim będą objęte wszystkie mieszkania dwupokojowe metrażach od ok. 38 mkw. To obecnie segment najbardziej poszukiwany na rynku. Wszystkie mieszkania mają własne balkony lub loggie. – informuje Marcin Zieliński Dyrektor ds. Sprzedaży firmy Green House Development.

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki zlokalizowane na Białołęce. Znajdują się w nich mieszkania od blisko 30 mkw. do 120 mkw., oraz garaże podziemne. Osiedle będzie całodobowo chronione i monitorowane. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana, w sąsiedztwie jest Most im. Marii Skłodowskiej Curie i  tereny zielone  i rekreacyjne. W pobliżu znajduje się również Białołęcki Ośrodek Sportu, basen, klub fitness, centrum zdrowia i Instytut Urody, a także wiele sklepów spożywczych, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

W dniach 2 i 3 w biurze sprzedaży Apartamentów Wiślanych przy ulicy Odkrytej 58 w godzinach od 10 do 16 ej odbędą się Dni Otwarte. Na odwiedzających czekają mieszkania jedno i dwupokojowe, w najbardziej poszukiwanych metrażach, w specjalnych, promocyjnych cenach. Na miejscu będzie można również skorzystać z porad profesjonalnego doradcy kredytowego, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Green House Development to dynamicznie rozwijająca warszawska firma deweloperska, która oddała do użytkowania mieszkania i apartamenty o powierzchni przekraczającej 17 000 mkw. Zakupione przez Spółkę działki o powierzchni ponad 20 mkw. przeznaczone pod budownictwo wielorodzinne dają jej możliwość dalszego  dynamicznego rozwoju.

Więcej informacji na temat inwestycji Apartamenty Wiślane na stronie firmy www.greenhousedevelopment.pl

 

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.