Rockcastle Global Real Estate kupuje w Opolu

Rockcastle Global Real Estate kupuje w Opolu
Możliwość komentowania Rockcastle Global Real Estate kupuje w Opolu została wyłączona, 24/03/2015, przez␣, w␣ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, opolskie

Solaris Center w Opolu zmienił właściciela. Centrum handlowe nabyła Rockcastle Global Real Estate, spółka inwestująca w międzynarodowe fundusze rynku nieruchomości i nieruchomości handlowe w Polsce.

Solaris ma powierzchnię 18 tys. mkw. i zlokalizowane jest w zabytkowym centrum Opola, w sąsiedztwie Starego Miasta, głównego dworca kolejowego i Uniwersytetu Opolskiego. Centrum handlowe Solaris to centrum trzeciej generacji otwarte w 2009 roku, oferujące trzy główne poziomy handlowe oraz dwupoziomowy parking. W obiekcie znajduje się wiele międzynarodowych i polskich marek, m.in.: Alma, C&A, CCC, Euro RTV AGD, Grupa Inditex, Intersport, Grupa LPP, New Yorker i Rossmann.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.