Rank Progress SA ma pozwolenie na budowę Galerii Aviator

Rank Progress SA ma pozwolenie na budowę Galerii Aviator
Możliwość komentowania Rank Progress SA ma pozwolenie na budowę Galerii Aviator została wyłączona, 03/12/2014, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, deweloperzy, Facebook, handlowe, Headline, komercyjne, podkarpackie, regiony, usługowe

Firma przygotowuje się do realizacji Galerii Aviator, która ma być największym centrum handlowo-rozrywkowym w Mielcu i regionie. Deweloper posiada już ostateczne pozwolenie na budowę obiektu.

Galeria ma stanąć w Mielcu przy zbiegu ulic Wolności i Powstańców Warszawy. Projekt zakłada realizację jednopiętrowego obiektu o blisko 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 26 tys. mkw. powierzchni najmu oraz parkingu na 1100 miejsc. W centrum ma powstać również pierwszy w regionie multipleks kinowy.

Firma prowadzi procedurę wyboru generalnego wykonawcy. Jednocześnie trwają prace związane z przebudową istniejących linii wysokiego napięcia, które kolidują z projektem centrum handlowego.

Więcej informacji o lokalach użytkowych znajdziesz TUTAJ

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.