Radom ogłosił przetarg na projekt parku na Obozisku

Radom ogłosił przetarg na projekt parku na Obozisku
Możliwość komentowania Radom ogłosił przetarg na projekt parku na Obozisku została wyłączona, 01/04/2015, przez␣, w␣budownictwo, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie, nieruchomości, przetargi

W nowym parku ma się znaleźć siłownia i plac zabaw ze sztuczną nawierzchnią. Na terenie parku znajduje się również Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr.

W ogłoszeniu przetargowym urząd wpisał szczegółowo swoje oczekiwania: utwardzenie wszystkich alejek, nowe oświetlenie, sztuczna nawierzchnia na placu zabaw, w skateparku i siłowni. Projekt musi również uwzględniać elementy małej architektury parkowej, takie jak kosze na śmieci czy ławki. Od strony ulicy Parkowej powinny zostać przewidziane miejsca parkingowe. W parku mają się pojawić nowe drzewa i krzewy. Trzeba też zaplanować pielęgnację rosnących już roślin.

Na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wykonawca będzie miał czas do połowy listopada 2015 roku. Ale już miesiąc po zawarciu umowy będzie musiał przedstawić koncepcję prac.

Źródło: regiodom.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.