Radni chcą wyjaśnień w sprawie Modlina

Radni chcą wyjaśnień w sprawie Modlina
Możliwość komentowania Radni chcą wyjaśnień w sprawie Modlina została wyłączona, 02/01/2013, przez␣, w␣infrastruktura, inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

W tym miesiącu ma zostać powołana specjalna komisja, mająca za zadanie wyjaśnienie problemów na lotnisku w Modlinie. Port lotniczy zamknięto z powodu pęknięć na pasie startowym.

W czasie poniedziałkowej sesji sejmiku Mazowsza radni chcieli dowiedzieć się, jakie są szczegółowe przyczyny zamknięcia lotniska. Mają się z tego tłumaczyć władze obiektu. Oprócz tego powstanie specjalna komisja. Jak poinformował Grzegorz Pietruczyk z SLD: – Chcemy poznać wszystkie ekspertyzy i raporty odnośnie pasa startowego, szczególnie części betonowej. Chcemy ustalić, dlaczego do dzisiaj nie został uruchomiony system ILS i dlaczego budowę łącznika kolejowego pomiędzy lotniskiem a stacją PKP Modlin będzie nadzorowała spółka Praha, specjalizująca się w wynajmie biur.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Hubert Śmietanka (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.