Rabat od dewelopera w boomie?

Rabat od dewelopera w boomie?
Możliwość komentowania Rabat od dewelopera w boomie? została wyłączona, 14/10/2015, przez␣, w␣nieruchomości

Na rynek wpływa rzeka mieszkań deweloperskich. Czy niesie oferty promocyjne? Sprzedaż nowych mieszkań nigdy nie była lepsza. Czy deweloperzy stosują zachęty? Sondę przeprowadził portal nieruchomości Dompress.pl.

LC Corp Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp
W polityce sprzedaży szczególny nacisk kładziemy na atrakcyjne, kompaktowe układy mieszkań w przystępnej cenie. To w zupełności wystarczy, aby wyprzedać całą ofertę na etapie budowy. Cyklicznie wprowadzamy promocyjne oferty dla wybranych projektów i elastyczny harmonogram wpłat. W ramach przyjętej strategii duży nacisk kładziemy na klientów z polecenia, którzy stanowią znaczy udział w transakcjach sprzedaży.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.
Obecnie ceny mieszkań kształtują się na bardzo atrakcyjnym poziomie. Największą siłę mają rabaty, dlatego proponujemy mieszkania w promocyjnych cenach. Dobrze rozplanowane mieszkania dostępne są w warszawskich osiedlach Bliska Wola, Willa One, czy Zielona Dolina, w którym za m kw. klient zapłaci tylko 4390 zł. Rodzinom z dziećmi, ceniącym komfort i spokój proponujemy dom w ramach programu MdM w osiedlu Villa Campina w konkurencyjnej cenie od 463 tys. zł.
Wybierając objęte rządowym programem mieszkanie na osiedlu Nowe Tysiąclecie w Katowicach, klient może zyskać aż do 82 tys. zł dopłaty. Jednocześnie przygotowaliśmy i wdrożyliśmy specjalny program finansowania zakupu mieszkań dedykowany tej właśnie inwestycji. By zamieszkać w mieszkaniu z pierwszego etapu projektu wystarczy wpłacić 10 proc. ceny, a pozostałe 90 proc. dopiero po otrzymaniu kluczy.

Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service
Obecnie naszą główną zachętą jest wyjątkowo korzystny i wielostronny program „Kompas Korzyści” skierowany do wielu grup nabywców. Ponadto nasze energooszczędne mieszkania z dwóch krakowskich inwestycji nadal są dostępne w ramach dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Rodziny mogą skorzystać z dopłat do kredytów. Chcemy, aby nasze inwestycje docierały do jak najszerszego grona klientów. Przygotowujemy oferty indywidualne, staramy się możliwie jak najbardziej ułatwić klientom zakup.

Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord
Choć obecne ceny mieszkań kształtują się na bardzo atrakcyjnym poziomie, klienci zawsze mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Kupując lokal w naszym nowym wilanowskim osiedlu Brzozowy Zakątek w Warszawie można zaoszczędzić nawet 22 tys. zł. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m kw. z ogródkiem to koszt zaledwie 439 tys. zł. W olsztyńskim Tęczowym Lesie klienci mają szansę nabyć dwupokpojowe mieszkania w MdM w cenie od 169 tys. zł. Mieszkania gotowe do odbioru w osiedlu 2 Potoki w Gdańsku są natomiast objęte gwarancją najniższej ceny.

Żaneta Bratkowska reprezentująca Vastbouw Polska
Główną zachętą dla naszych klientów jest przede wszystkim szeroki zakres nieruchomości, jakie posiadamy w swojej ofercie i ich lokalizacja. Budujemy zarówno mieszkania w zabudowie wielorodzinnej, jak i domy wolnostojące jednorodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i czterorodzinnej. W ramach kompleksowego zagospodarowania terenu osiedli powstają drogi osiedlowe, chodniki, oświetlenie oraz urządzone pasy zieleni. Harmonogramy płatności ustalane są zawsze indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony klientów. Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Grzegorz Marchel, dyrektor ds. marketingu Lokum Deweloper
Klienci mogą skorzystać teraz ze specjalnie przygotowanych programów. Lokum+ – pakiet zniżek i rabatów u naszych partnerów. Lokum pod klucz – zakup mieszkania z wykończeniem. Program Rekomendacji „Poszukiwani Sympatyczni Sąsiedzi” z nagrodami rzeczowymi. Wspieramy także klientów w zakresie doradztwa finansowego przy zakupie mieszkania na kredyt, jak też oferujemy bezpłatny poradnik „4 kąty w 5 krokach”. Tym, co zachęca naszych klientów do zakupu mieszkań jest centralna lokalizacja osiedli, ich wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Mieszkanie w centrum Wrocławia można kupić od 5999 zł za m kw. Wielu klientów przekonuje również to, że mamy w ofercie mieszkania gotowe, które można znaleźć w osiedlach Lokum Viva i Lokum da Vinci.

Marcin Liberski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas Estates
Aktualnie zapewniamy ofertę specjalną nabywcom mieszkań w budynku ConceptHouse Mokotów, położonym w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz kompleksu biurowego Mokotów Business Park. W ramach promocji „Ostateczna wyprzedaż” obniżyliśmy ceny ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji o kilka-kilkanaście procent, dzięki czemu ceny zaczynają się od 6750 zł za m kw. Szczególnie atrakcyjna jest propozycja zakupu trzypokojowego mieszkania, które zaaranżowane we współpracy z architektem wnętrz jest w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Marcin Zaremba-Śmietański, główny analityk, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO
Zachęt, które mają przyciągnąć kupujących do naszych inwestycji jest kilka. Są to między innymi rabaty cenowe oraz atrakcyjne oferty przedsprzedażowe, a także program lojalnościowy i nagrody rzeczowe. Wiele osób zwraca uwagę na oferowaną przez nas pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ofertę wykończenia mieszkania pod klucz.

Zuzanna Kordzi dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic
Wszystkie nasze inwestycje sprzedają się bardzo dobrze i nie musimy używać szczególnych argumentów, żeby pozyskać klientów. Zaprojektowane ze szczególną starannością zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i stronę estetyczną. Zawsze jesteśmy elastyczni w rozmowach z klientami i doceniamy szczególnie tych, którzy kupują kolejne mieszkania w tej samej lub różnych inwestycjach.

Urszula Hofman, reprezentująca Grupę Inwest
W każdej z naszych inwestycji klient znajdzie mieszkania, których zakup możliwy jest w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Początek realizacji inwestycji to możliwość zakupu mieszkania w atrakcyjniejszej cenie, które klient może wybrać z pełnej oferty. Stosujemy zasadę transparentności cen. Podczas rozmowy nasi sprzedawcy mogą jednak zaproponować zakup mieszkania w bardzo korzystnej kwocie i dopasować umowę do preferencji klienta.

Marta Jagłowska, Marketing Manager w firmie Marvipol
Niewątpliwie najlepszym momentem na zakup mieszkania jest przedsprzedaż, którą właśnie rozpoczęliśmy w warszawskim Lake Park Apartments. To moment przed rozpoczęciem regularnej sprzedaży, kiedy nie tylko można wybierać z szerokiej palety dostępnych mieszkań, ale skorzystać również z wyjątkowej oferty, niedostępnej w standardowym cenniku.

Magdalena Rurarz, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom
W przypadku inwestycji, w których oferujemy domy, organizujemy dni otwarte i okresowe promocje. W inwestycjach, w których powstają mieszkania bardzo starannie przygotowujemy ofertę, aby dopasować ją do aktualnych potrzeb rynkowych.

Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa
Jednym z najbardziej powszechnych mechanizmów jest oferowanie stosownych upustów względem wyjściowych cen ofertowych. Na tego typu rozwiązanie klienci mogą liczyć także w przypadku naszych warszawskich inwestycji Miasto Wola i Stacja Kazimierz. Ostateczna wartość upustu jest uzależniona od wielu czynników, m.in.: metrażu i rozkładu oraz usytuowania mieszkania w inwestycji. Prócz upustów, okresowo dostępne są również inne zachęty, takie jak np. miejsce garażowe w cenie lokalu, których dostępność uzależniona jest od fazy sprzedaży inwestycji. Klienci mogą uzyskać je w drodze indywidualnych negocjacji.

Wojciech Stisz, reprezentujący firmę Barc Warszawa S.A.
W czasie dni otwartych w naszych inwestycjach oferujemy klientom upusty, których wysokość uzależniona jest od wielkosci kupowanego mieszkania. Ostatnie w tym roku dni otwarte w Tarasach Dionizosa w Warszawie zaplanowaliśmy na 24-25. października. W gotowej podwarszawskiej Rezydencji Kościuszki indywidualnie negocjujemy ceny ostatnich mieszkań.

Dwa Potoki_Polnord

Autor: Kamil Niedźwiedzki

Więcej informacji dompress.pl

Tagi:␣
dompress

Omnie PRESTIGE PR

Avatar