Q22 z nowym najemcą

Q22 z nowym najemcą
Możliwość komentowania Q22 z nowym najemcą została wyłączona, 11/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa, wynajem

W drugiej połowie roku do swojej nowej siedziby w biurowcu Q22 przeniesie się Vestor Dom Maklerski. W Q22 nowa siedziba firmy zajmie ponad 1 tys. mkw. na 29 piętrze.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji będą też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent.

Tacy najemcy jak Vestor DM są najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości i prestiżu naszej inwestycji. O każdej podpisanej umowie decydują indywidualne warunki dobrane pod oczekiwania i potrzeby klienta. Tak też było i tym razem. Vestor DM to firma z bogatym doświadczeniem i renomą. Cieszę się, że udało nam się spełnić jej wymagania. Na przełomie roku podpisaliśmy kilka umów najmu. Luty pod tym względem zapowiada się nie mniej interesująco.” – mówi Michał Żelski z Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Warszawie

źródło i fot.: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.