Q22 z nowym najemcą

Q22 z nowym najemcą
Możliwość komentowania Q22 z nowym najemcą została wyłączona, 02/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa, wynajem

W drugiej połowie roku do powstającego w biznesowym centrum Warszawy biurowca Q22 wprowadzi się Citi Handlowy. Zajmie on 1 tys. mkw. powierzchni. Biuro będzie zlokalizowane na jednym z najwyższych pięter budynku.  W procesie poszukiwania lokalizacji dla nowego biura, Citi Handlowy wspierali eksperci Colliers International.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates.

W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji będą też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.