Q22 z nowym najemcą

Q22 z nowym najemcą
Możliwość komentowania Q22 z nowym najemcą została wyłączona, 24/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Allegro zdecydowało o przeniesieniu swojego warszawskiego biura do budynku Q22. Nowa siedziba zajmie 7 600 mkw. To kolejna firma pozyskana przez dewelopera i inwestora obiektu – Echo Investment. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji dla warszawskiego biura, Allegro wspierali eksperci Knight Frank.

ider w branży e-commerce, Allegro, będzie jednym z największych najemców wysokościowca przy al. Jana Pawła II. Q22 będzie jedyną siedziba spółki w Warszawie.

„Warszawa jest dla nas jedną z kluczowych lokalizacji biznesowych. Podobnie jak w innych miastach, w których mamy biura – Poznaniu, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu, tak i w Warszawie inwestujemy w nowoczesne i innowacyjne przestrzenie biurowe. Wierzymy, że nowe biuro w Q22 będzie inspirować i wspierać kreatywność naszych pracowników. Dla firm nowych technologii, zwłaszcza takich jak Allegro, posiadanie biura – takiego jakie planujemy stworzyć w Q22, jest również istotne z perspektywy pozyskiwania i utrzymania najlepszych na rynku ekspertów.” – mówi Paweł Klimiuk dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło i fot: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.