Puro Hotels stawia hotel w centrum Łodzi

Puro Hotels stawia hotel w centrum Łodzi
Możliwość komentowania Puro Hotels stawia hotel w centrum Łodzi została wyłączona, 26/11/2014, przez␣, w␣architektura i design, Headline, komercyjne, Łódź, łódzkie, miasta, nieruchomości, usługowe

Sieć hotelowa Puro Hotels zł kupiła działkę o powierzchni ponad 1,6 tys. mkw. za 2 mln zł u zbiegu ulic Zachodniej i Ogrodowej w sąsiedztwie Pałacu Poznańskiego i kompleksu Manufaktura.

Na działce powstanie na niej czterogwiazdkowy hotel ze 148 pokojami. Wartość inwestycji przekroczy 50 mln zł. Nie wiadomo jeszcze, kto zaprojektuje budynek. Nie jest również znany czas realizacji inwestycji.

Sieć Puro działa w Polsce od ponad dwóch lat. Ma już hotele we Wrocławiu i Krakowie, natomiast w budowie są obiekty w Poznaniu i Gdańsku. Ich otwarcie planowane jest do końca 2014 r. Spółka planuje też zakup działki w Warszawie.

Sprawdź lokale użytkowe w Łodzi i okolicach TUTAJ

Źródło: www.pb.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.