Przyszedł czas na budowlanego Facebooka

Przyszedł czas na budowlanego Facebooka
Możliwość komentowania Przyszedł czas na budowlanego Facebooka została wyłączona, 27/06/2013, przez␣, w␣Headline, komercyjne, marketing nieruchomości, nieruchomości, przemyslowe

Niedawno ruszył serwis społecznościowy dla osób budujących domy – Budogram, którego autorem jest firma Wineberger, producent ceramicznych materiałów budowlanych.

 

Wciąż trwa moda na tworzenie portali społecznościowych nie ominęła on również budownictwa. Jeżeli można dzielić się doświadczeniami i opiniami z podróży, koncertu, czy restauracji, to dlaczego nie z budowy domu. Działający od niedawana pod adresem www. budogram.pl serwis społecznościowy dla osób budujących domy połączony jest z aplikacją na telefony komórkowe. Korzystanie z portalu i aplikacji jest bezpłatne, a dodatkowo użytkownicy mogą otrzymać rabaty na produkty wytwarzane przez firmę Wienerberger.

Użytkownicy mogą dodawać zdjęcia i wpisy z kolejnych etapówbudowy swoich domów, komentować, zbierać punkty za aktywność oraz obserwować, jakie postępy w pracach budowlanych robią inni członkowie społeczności budujący własne cztery kąty. Dzięki aplikacji na telefony komórkowe można dokumentować każdy etap powstawania domu wprost z placu budowy. Funkcja geolokalizacji umożliwia odnalezienie i obserwowanie budów prowadzonych w okolicy, ale i w innych regionach Polski.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.