Przetarg na budowę S8 rozstrzygnięty

Przetarg na budowę S8 rozstrzygnięty
Możliwość komentowania Przetarg na budowę S8 rozstrzygnięty została wyłączona, 31/03/2015, przez␣, w␣budownictwo, ceny, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, małopolskie

GDDKiA dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty na jedno z dwóch zadań dotyczących projektowania i rozbudowy drogi krajowej nr 8 w woj. mazowieckim – pomiędzy Radziejowicami a Paszkowem – do parametrów trasy ekspresowej.

Przedsięwzięcie obejmuje budowę drogi ekspresowej posiadającej dwie jezdnie po trzy pasy ruchu. Na trasie znajdą się cztery węzły: Żabia Wola, Siestrzeń, Młochów i Nadarzyn.

W ramach drugiego zadania – czyli budowy fragmentu trasy od Przeszkody do Paszkowa o długości 11,6 km – jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Przedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor, które chce wykonać prace za 436,65 mln zł brutto.

Na ocenę ofert oczekuje pierwsze zadanie w ramach tego przetargu, czyli budowa fragmentu trasy o długości 9,9 km, który rozpoczyna się w Radziejowicach i kończy w Przeszkodzie.

Źródło: www.wnp.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.