Przetarg na budowę S7 rusza

Przetarg na budowę S7 rusza
Możliwość komentowania Przetarg na budowę S7 rusza została wyłączona, 22/09/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, małopolskie, świętokrzyskie

Dwuetapowy przetarg na 56-kilometrowy odcinek S7 (od granicy woj. świętokrzyskiego aż do Krakowa) ogłosił krakowski oddział GDDKiA. Cała trasa podzielona jest na trzy odcinki: od granicy woj. świętokrzyskiego do Szczepanowic (23 km), węzeł Szczepanowice do węzła Widoma (14 km) oraz węzeł Widoma do granic Krakowa (18 km).

Wykonawca będzie miał 37 miesięcy na realizację inwestycji od momentu podpisania umowy. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu firmy mogą składać do 18 listopada br.

Obecnie na terenie Małopolski konsorcjum firm Strabag oraz Heilit+Woerner buduje drogę ekspresoweą S7 we wschodniej części Krakowa (węzeł Rybitwy – węzeł Igołomska), zwanej Trasą Nowohucką, która stanowi równocześnie część wschodniej obwodnicy miasta. Wartość kontraktu to 529 mln zł.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: portalsamorzadowy.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.