Przejęcie Szybko.pl przez pośredników – spotkanie w Warszawie

Przejęcie Szybko.pl przez pośredników – spotkanie w Warszawie
Możliwość komentowania Przejęcie Szybko.pl przez pośredników – spotkanie w Warszawie została wyłączona, 07/06/2018, przez␣, w␣Headline, miasta, nieruchomości, Szybko.pl - przejęcie portalu przez pośredników, Uncategorized, Warszawa

6 czerwca w hotelu Westin w Warszawie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań informacyjno-konsultacyjnych z pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Przybyło ponad 150 0sób z Warszawy, ale również przedstawiciele stowarzyszeń pośredników w obrocie nieruchomościami z całej Polski.

Na spotkaniu po raz pierwszy przedstawiono koncepcję przejęcia portalu, zasady partnerstwa i współpracy oraz plany na najbliższe miesiące. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.