Przedwiośnie deweloperów

Możliwość komentowania Przedwiośnie deweloperów została wyłączona, 13/02/2013, przez␣, w␣ceny, deweloperzy, inwestycje, lokalne, sprzedaż, Uncategorized

Przedwiośnie deweloperów

Każdy, kto zamierza niebawem zamieszkać pod nowym adresem, powinien w przyszły weekend zajrzeć do pawilonu nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W sobotę i niedzielę, 15 i 16 lutego, odbędą się tam największe targi nieruchomości w Poznaniu.

Deweloperzy debiutujący z nowymi inwestycjami, już gotowe mieszkania i domy, firmy doradcze, banki, wydawnictwa branżowe – wszyscy będą do dyspozycji zainteresowanych w lutowy weekend podczas Targów Mieszkań i Domów. Targi rokrocznie przyciągają rzesze zwiedzających. Jest to niepowtarzalna okazja, by porównać ceny nieruchomości, uzyskać wyczerpujące dane na temat inwestycji, poznać warunki zakupu, porozmawiać bezpośrednio z doradcami różnych branż. Targi stwarzają także możliwość do negocjacji cen i skorzystania z przygotowanych specjalnie na tę okazję promocji – Klimat targowy sprzyja ofertom specjalnym, nowościom, przecenom. To dobra okazja zarówno dla osób zdecydowanych na zakup nieruchomości, jak i dla tych, którzy chcieliby dopiero poznać rynek. W jednym miejscu możemy zapoznać się z pełną ofertą i porównać warunki proponowane przez inwestorów z całego regionu. Owocuje to dużą oszczędnością czasu i potencjałem do negocjacji cen. Trudno wyobrazić sobie korzystniejsze warunki dla kupujących. – mówi Michał Poręcki ze spółki Nowy Adres, organizującej targi. Dla kupujących korzystna jest także sytuacja na rynku. Duża nadpodaż mieszkań i nastawienie na klienta, owocują coraz atrakcyjniejszymi cenami za metr kwadratowy. Analitycy są zgodni. Jeśli kupować mieszkanie, to tylko teraz.  Jakie oferty przygotowali poznańscy deweloperzy?

Mieszkania, bliźniaki, szeregowce…

W lutowy weekend pawilon MTP wypełnią zarówno oferty już gotowych mieszkań i domów, jak i projekty istniejące jeszcze tylko na papierze. Swoją obecność na targach zapowiedziało ponad 100 wystawców. Wśród nich najwięksi, jak Ataner, PBG Erigo, a także główny sponsor Targów Mieszkań i Domów, Family House. Nie zawiodą się zainteresowani zakupem  domów jednorodzinnych, ani mieszkań. Oferta jest bardzo bogata. Wystawcy, między innymi Agrobex, Eko Home, Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk, Qubika Development przygotowali także szereg atrakcyjnych promocji. W ramach akcji „Wiosenne Nowości Targowe” nie zabraknie także debiutów inwestycyjnych. Jednym z nich będzie Osiedle Rodzinny Zakątek, nowa inwestycja firmy KM Building, zlokalizowana w malowniczo położonej miejscowości Błażejewko pod Kórnikiem, będzie składała się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.–  Inwestycja została podzielona na IV etapy. Realizacja pierwszego z nich rozpocznie się już w II kwartale tego roku. Na osiedlu wybudujemy domy w standardzie deweloperskim podwyższonym o pow. 68 mkw. i 86 mkw. w bardzo atrakcyjnych cenach.mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. Firma będzie także promowała Osiedle Słoneczne w Brodowie k. Środy Wielkopolskiej. – Dla gości targowych przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Każdy klient, który podpisze z nami umowę na zakup domu do dnia 17.03.2013 otrzyma 10.000 zł rabatu. dodaje K. Krzyżaniak.

Deweloperzy będą debiutowali na targach nie tylko z nowymi inwestycjami, ale także z interesującymi programami dofinansowań. – Na targach prezentować będziemy nowy program dopłat „Rodzina na Twoim”. Jest to alternatywa dla zakończonej już „Rodziny na Swoim”, gdyż oferuje swoim klientom atrakcyjne dopłaty do kupowanej nieruchomości i pozwala na zaciągnięcie niższego kredytu hipotecznego. Wysokość wsparcia różni się w zależności od konkretnej nieruchomości, a kwoty dopłat mogą w przypadku niektórych lokali nawet około 60 tys. zł. – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. Twoje M będzie promowało również podmiejskie apartamenty z ogrodami Villa Cascada.

Targowo rabatowo

Zainteresowani zakupem mieszkań będą mięli okazję skorzystać z atrakcyjnych rabatów i bonusów.To będą pierwsze targi, na których zaprezentujemy naszą inwestycję w Swarzędzu na ul. Grudzińskiego jako już ukończoną. Dla gości targowych i potencjalnych klientów to ważna i cenna informacja, gdyż po zakupie mieszkania mogą od razu odebrać klucze. Dla niezdecydowanych wprowadziliśmy specjalny targowy rabat. Klienci otrzymają w prezencie miejsce postojowe w dwupoziomowej hali garażowej o wartości 24.600,00 zł brutto. mówi Joanna Rzelechowska z firmy Kalbud Deweloper.

Na targach ciekawe oferty znajdą również ci, którzy marzą o własnym M w centrum miasta. – Nasza inwestycja, Malta Fountain, jest już na ukończeniu. Klienci będą mogli niebawem zobaczyć w całości kompleks mieszkaniowy położony w najlepszej lokalizacji w mieście. Dla tych, którzy pojawią się na targach przygotowaliśmy specjalną promocję. Dwa wybrane mieszkania będzie można podczas targów kupić taniej.  – informuje Tomasz Wnuk, dyrektor generalny Malta Fountain.  

Targi Mieszań i Domów to niepowtarzalna szansa na przegląd dostępnych w regionie inwestycji. Oprócz odwiedzenia stoisk wystawowych na targach będzie można posłuchać cyklu wykładów i seminariów specjalistów rynku nieruchomości. Dostępny będzie także przygotowywany przez organizatorów bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych, Poznań i okolice. Wiosna 2013”. Będzie zawierał szczegółowy opis inwestycji, a także przewodnik  „Jak kupić mieszkanie”. Tereny targowe będą otwarte dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 – 17.00. Jednorazowy bilet wstępu na Targi Mieszkań kosztuje 10 zł. Dzieci do lat 15 mają wstęp wolny. Z myślą o nich został przygotowany plac zabaw.

Omnie KM Building

Avatar