Przedsmak Świąt w Galerii Mini

Przedsmak Świąt w Galerii Mini
Możliwość komentowania Przedsmak Świąt w Galerii Mini została wyłączona, 10/12/2012, przez␣, w␣komercyjne, lokalne, Poznań, wielkopolskie

Święta Bożego Narodzenia już od pewnego czasu zaczynają nas witać z witryn sklepowych kusząc propozycjami wymarzonych prezentów. Prócz zakupów galerie handlowe przyciągają nas również licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Taką właśnie ofertę przygotowała dla kupujących Galeria Mini w Kamionkach.

Położona w centrum Kamionek Galeria Mini istnieje zaledwie od kilku miesięcy. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli spółki, sklep powoli staje się inicjatorem życia społecznego mieszkańców – jest nie tylko miejscem robienia zakupów, ale i miejscem spotkań. – Niedawno zakończyła się zbiórka charytatywna, w której dzięki wsparciu pani Sołtys Małgorzaty Walkowiak i pomocy osób dobrego serca, udało się zebrać ok 5O kg żywności i odzież dla 10-12 rodzin. – mówi Agata Woźniak, manager Galerii Mini. To była pierwsza taka akcja przeprowadzona na terenie Galerii.

Teraz w okresie przedświątecznym obiekt handlowy przygotował dla odwiedzających liczne mikołajkowe atrakcje, z których będzie można korzystać w poszczególne dni, w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Start 6 grudnia w Mikołajki. – Oferując różnego rodzaju atrakcje chcemy umilić odwiedzającym Galerię w ten pracowity czas zakupów i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia – mówi Agata Woźniak – Szczególnie zależy nam, by było jak najwięcej niespodzianek dla dzieci, które towarzyszą rodzicom w czasie zakupów. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie, ten czas spędzony w sklepie może być dla maluchów nie lada przygodą, połączoną ze zdobywaniem nowych umiejętności – dodaje. Z tego względu w najbliższych dniach w Galerii Mini najmłodsi będą mieli okazję wysłać e-kartkę do Mikołaja, zagrać w gry zimowe na X-box Kinect, samodzielnie wykonać ozdoby choinkowe, malować pierniki oraz uczestniczyć w licznych zabawach, konkursach i darmowych warsztatach. W sobotę 8 marca o godz. 16 nastąpi uroczyste włączenie oświetlenia na choince przed Galerią, połączone z ubieraniem jej w łańcuch i ozdoby przygotowane przez uczestników warsztatów. Szczegółowy plan atrakcji znajduje się na terenie Galerii Mini i na jej stronie internetowej.

Należący do spółki Investera obiekt zaczyna tętnić życiem i pojawiają się w nim kolejne nowe punkty handlowo-usługowe. Sama galeria jest zapowiedzią nowej marki, która w najbliższych latach rozszerzy swoją działalność na teren całej Polski.

Omnie Michał

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych