Promocyjne ceny wynajmu biur na rynku europejskim

Możliwość komentowania Promocyjne ceny wynajmu biur na rynku europejskim została wyłączona, 03/06/2013, przez␣, w␣Europa, świat

biura by Robin HeymansZ najnowszego raportu firmy Savills wynika, że europejskie rynki nieruchomości komercyjnych oferują duże zniżki na wynajem. London City, Paris CBD i Paris La Defense proponują ceny niższe o 20 proc.

Przez kilka ostatnich lat właściciele biur na największych europejskich rynkach przedłużali bezpłatne okresy najmu tylko po to, żeby zatrzymać najważniejsze firmy. Teraz stosują także dodatkowe sposoby na zainteresowanie klientów, w tym zniżki.

Słabsze rynki nie stosują tego typu zachęty. Na przykład w Atenach, gdzie ceny spadły przez ostatnie pięć lat o 30 proc., właściciele oferują zniżki rzędu 2 proc.

Źródło: www.propertywire.com

Photo by Robin Heymans (CC-BY)

 

 

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.