Poznański Pixel z nowym właścicielem

Poznański Pixel z nowym właścicielem
Możliwość komentowania Poznański Pixel z nowym właścicielem została wyłączona, 03/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, deweloperzy, Headline, komercyjne, nieruchomości, Poznań, sprzedaż

Firma GTC kupiła od Funduszu Garvest Real Estate poznański biurowiec Pixel za ponad 32 mln euro. To jeden z najbardziej charakterystycznych biurowców w stolicy Wielkopolski.

Pixel został oddany w 2013 roku. Oferuje 14,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w ramach siedmiu kondygnacji naziemnych. Biurowiec jest położony w świetnej lokalizacji, która zapewnia  bardzo dobre połączenie z autostradą A2, sprawny dojazd do lotniska Ławica, a także dostęp do przystanków komunikacji publicznej. Najemcą biurowca jest Grupa Allegro, na parterze zaś znajduje się restauracja Jadłodajnia.

Biurowiec został zaprojektowany przez JEMS Architekci. W ciągu ostatnich 12 miesięcy w Poznaniu właściciela zmieniły takie projekty biurowe jak Pixel, Okrąglak, Andersia Business Centre oraz Malta House.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Poznaniu

źródło: jll.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.