Poznańscy deweloperzy zapraszają na swoje osiedla

Poznańscy deweloperzy zapraszają na swoje osiedla
Możliwość komentowania Poznańscy deweloperzy zapraszają na swoje osiedla została wyłączona, 24/09/2019, przez␣, w␣Headline

W sobotę 28 września, tydzień po Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu, deweloperzy organizują „Drzwi Otwarte”. Można zobaczyć inwestycje miejskie, jak i osiedla budowane na obrzeżach. Wśród nich nie brakuje zupełnie nowości. 

Chcąc zamieszkać w Poznaniu, warto w najbliższą sobotę 28.09. skierować się pod adres „Sikorskiego 8 w Poznaniu”. To tam właśnie, na modnej ostatnio Wildzie, firma Inwestycje Hryniewicz.pl otwiera dla wszystkich zainteresowanych drzwi odrestaurowanej przez siebie kamienicy. Na przyszłych nabywców czeka ostatnie siedem wolnych mieszkań o powierzchni od 44 do 54 m kw. (w stanie deweloperskim, o podwyższonym standardzie oraz wykończone pod klucz). Specjalista z biura sprzedaży w godzinach 15.00-18.00 będzie do dyspozycji i odpowie na wszystkie mieszkaniowe pytania.  

Na poznańskich Winogradach trwają prace budowlane związane z nowym osiedlem Enklawa Winogrady. Deweloper zaprasza klientów do biura zlokalizowanego przy placu budowy, pod adres ul. Czarna Rola 21, Poznań już 28 września. – Dla wszystkich zainteresowanych będziemy dostępni w godz. 8-16. Drzwi Otwarte to okazja, żeby poznać lokalizację inwestycji i wejść na budowę – informuje Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. Także w sobotę 28 września, w godz. 10-15 deweloper Agrobex zaprasza na Drzwi Otwarte, konkretnie na inwestycję w Poznaniu – Wilczak 20. 

Warto zajrzeć na przedmieścia 

Przed szukającymi nieruchomości otwiera się też perspektywa mieszkania na przedmieściach. Taką możliwość daje Poz Inwest, rozwijając Osiedle Zacisze. Inwestycję można zobaczyć przy okazji wizyty w biurze zlokalizowanym na narożniku ulic Chabrowej i Św. Rocha w Komornikach. – Naszym klientom proponujemy mieszkania 51 i 72 m kw. oraz domy bliźniacze. 28 września, jesteśmy dostępni w godz. od 10 do 14 w naszym biurze – zaprasza Elżbieta Sobierajska z biura sprzedaży Poz Inwest. 

W najbliższą sobotę, 28 września, także deweloper Greenbud organizuje dla wszystkich zainteresowanych „Drzwi Otwarte” na osiedlu Zielone Rabowice II. W godz. 10-15 przy ulicy Żółtej w Rabowicach klientom przedstawiona zostanie budowa i oferta IV etapu inwestycji. Wydarzenie to okazja, żeby sprawdzić czas dojazdu z miasta do nowego domu. – Ponadto zaprezentujemy również I etap osiedla Nowy Jasin, który swoją premierę miał podczas Targów Mieszkań i Domów 21 września. Warto spotkać się z nami i poznać ofertę, a nawet zarezerwować wybrany dom, ponieważ osiedla są bardzo popularne – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Osiedla Greenbud znajdują się 5 min. od Swarzędza i 15 min. od Poznania. 

Także w sobotę 28 września, ale w godz. 12-17 odbędzie się „Dzień Otwarty” na Osiedlu Słonecznym w Dominowie, k. Środy Wielkopolskiej. – Proponujemy mieszkania o różnym metrażu, atrakcyjne cenowo, z widokiem na las, 30 minut od Poznania. Podczas spotkania na naszej inwestycji można zobaczyć też gotowe etapy osiedla – zaprasza Marcin Ostojski, właściciel firmy KDM Deweloper. Dodatkowo EBF Development zaprezentuje osiedle Reduta Nowe Podolany przy Jasielskiej, 5 października.

Szukając nowego mieszkania lub domu, warto znaleźć więcej czasu i wybrać się na poszczególne osiedla, by zobaczyć postępy na budowie (lub gotowe mieszkania). Podczas wydarzenia można rozwiać wszelkie wątpliwości, dotyczące mieszkań i ich standardu. Wówczas zdecydowanie łatwiej o wybór. 

Omnie Magdalena Więch

Avatar