Pożar na budowie Q22

Pożar na budowie Q22
Możliwość komentowania Pożar na budowie Q22 została wyłączona, 29/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne

W piątek (26.02) na budowie biurowca Q22 doszło zaprószenia ognia i niegroźnego pożaru. Z uwagi na duże zadymienie, podjęto decyzję o wyprowadzeniu kilkuset pracowników poza teren obiektu.

„Podczas robót dekarskich związanych z izolacją stropu nad garażem, jeden z pracowników  zaprószył ogień. Doszło do pożaru styropianu składowanego na jednym z pięter wieżowca. Duże zadymienie doprowadziło to konieczności wyprowadzenia pracowników z budowy. Kilka osób musiało skorzystać z konsultacji lekarskiej. Sytuację udało się szybko opanować. Uszkodzonych jest kilka paneli elewacyjnych, zostaną one wymienione.” – mówi Artur Rakoczy, dyrektor budowy Q22.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło i fot. echo.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.