Powstaje hotel muzyczny na Okęciu

Powstaje hotel muzyczny na Okęciu
Możliwość komentowania Powstaje hotel muzyczny na Okęciu została wyłączona, 05/01/2013, przez␣, w␣inwestycje, Warszawa

Od kwietnia otwarty zostanie hotel muzyczny na warszawskim Okęciu. Będzie on częścią budynku

Inwestycję wspiera SwedeCenter. Sound Garden Hotel zaoferuje 206 pokoi – w tym dwa przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – i pięć apartamentów. – Rezerwacji będzie można dokonać, wykorzystując internetową lub mobilną aplikacją. Zamiast tradycyjnej recepcji w hotelowym lobby znajdą się elektroniczne kioski, przy użyciu których goście w ciągu minuty zameldują się w hotelu, zapłacą za pobyt i e-mailem otrzymają fakturę – mówią przedstawiciele inwestora.

Dodają, że w tym samym lobby w strefie grab & go goście będą mogli zjeść śniadanie.  W pokoju, wykorzystując inteligentny pulpit, będzie można sterować m.in. oświetleniem, roletami, czy naładować własne urządzenia. Cały obiekt objęty jest bezpłatnym dostępem do wi-fi – mówią przedstawiciele inwestora.

Źródło:

http://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.