Portico Office Building już gotowy

Portico Office Building już gotowy
Możliwość komentowania Portico Office Building już gotowy została wyłączona, 06/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Warszawa, Wola

Na Woli przy ul. Spokojnej w Warszawie został zrealizowany przez firmę Portico Project Management kameralny biurowiec. Pozwolenie na użytkowanie budynek otrzymał w lutym, ale jego formalne otwarcie nastąpi w maju.

Biurowiec oferuje najemcom ok. 3 tys. mkw. powierzchni biurowej i ok. 200 mkw. powierzchni usługowej. Budynek ma cztery kondygnacje nadziemne, ostatnia kondygnacja dodatkowo posiada antresolę z tarasem o powierzchni około 300 mkw. Na parterze zlokalizowane są lokale usługowe i biurowe wraz z recepcją. W budynku znajduje się także garaż podziemny na 25 miejsc parkingowych. Autorem projektu budowlanego jest Biuro Projektowe Kazimierski i Ryba.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: eurobuildcee.com

 

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.