PORR wykonawcą ulicy Nowokabackiej

PORR wykonawcą ulicy Nowokabackiej
Możliwość komentowania PORR wykonawcą ulicy Nowokabackiej została wyłączona, 31/12/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, drogi, infrastruktura, inwestycje, Ursynów, Warszawa, Wilanow

Zarząd Dzielnicy Wilanów podpisał z firmą PORR Polska Infrastructure podpisał kontrakt na budowę ul. Nowokabackiej na odcinku od ul. Drewny do granicy Wilanowa z Ursynowem. Wartość podpisanego kontraktu to prawie 16 mln zł. Inwestycja ma się zakończyć w 2017 roku.

W przyszłym roku także dzielnica Ursynów ma wybrać wykonawcę ursynowskiego odcinka. Odcinek, który ma zbudować PORR będzie miał długość 1 km. Będzie to droga dwupasmowa i dwujezdniowa. Po jej obu stronach powstaną chodniki, a po jednej stronie ścieżka rowerowa. Na tym odcinku powstanie również siedem zatok autobusowych, a ulica będzie oświetlona przez 105 latarni.

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.