PORR wybuduje ETHOS

PORR wybuduje ETHOS
Możliwość komentowania PORR wybuduje ETHOS została wyłączona, 17/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Na Trakcie Królewskim w Warszawie powstanie do września 2016 roku na zlecenie Kulczyk Silverstein Properties („KSP”) kompleks biurowo-biznesowy ETHOS. Budynek będzie miał siedem pięter i powierzchnię najmu ponad 17 tys. mkw.

Na dwóch kondygnacjach podziemnych i pięciu naziemnych powstanie powierzchnia ponad 17 tys. mkw. przeznaczona pod wynajem. Biura zajmą w sumie powierzchnię 13 tys. mkw., pojedyncze piętra będą miały powierzchnię około 3 tys. mkw.. Na piątym piętrze PORR wybuduje ogromny taras o powierzchni 1 tys. mkw., z którego będzie można podziwiać piękny widok na Wisłę i Stadion Narodowy. Budowla powstanie w miejscu byłego biurowca „Holland Park”, który zostanie rozbudowany i dopasowany do standardów klasy energetycznej A+ i kryteriów certyfikacji BREEAM (doskonały) dla zrówno-ważonego budownictwa i późniejszej eksploatacji.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.