Polscy pośrednicy przed szansą

Polscy pośrednicy przed szansą
Możliwość komentowania Polscy pośrednicy przed szansą została wyłączona, 01/08/2018, przez␣, w␣Headline, Szybko.pl - przejęcie portalu przez pośredników

Pośrednicy stoją przed szansą radykalnej zmiany na polskim rynku nieruchomości. Przed szansą na zwiększenie obecności i roli pośredników na rynku.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości i zrzeszone w niej stowarzyszenia, wspólnie z agencjami niezrzeszonymi, sieciowymi i franczyzowymi rozpoczęły współpracę z ogólnopolskim portalem Szybko.pl. 24 maja 2018 roku podpisana została Umowa Partnerstwa i Współpracy, której celem jest stworzenie portalu należącego do pośredników..

Priorytetem projektu jest zbudowanie portalu i środowiska pracy, który zapewnią pośrednikom stabilne ceny promocji ogłoszeń nieruchomości w internecie. Dążymy do serwisu przyjaznego zarówno poszukującym jak i pośrednikom, którego właścicielem będą pośrednicy i który uzyska dominującą pozycję na rynku ogłoszeń.

Projekt ma szansę zjednoczyć środowisko zawodowe, wspierać rozwój i promować zawód pośrednika w Polsce. Ostatecznie poza stabilnymi cenami zapewni również kontrolę i wpływ na kreowanie polityki portalu, w tym ustalanie poziomu cen.

Więcej informacji o genezie projektu, założeniach, celu i zasadach realizacji znajduje się na stronie portalposrednikow.szybko.pl

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.