Podsumowanie Targów Dom Mieszkanie Wnętrze w Arenie

Podsumowanie Targów Dom Mieszkanie Wnętrze w Arenie
Możliwość komentowania Podsumowanie Targów Dom Mieszkanie Wnętrze w Arenie została wyłączona, 09/10/2012, przez␣, w␣Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W miniony weekend Hala Arena ponownie zapełnia się poszukującymi mieszkań. Wszystko to za sprawą Targów Dom Mieszkanie Wnętrze, podczas których blisko 90 wystawców prezentowało swoją ofertę. Większość z nich stanowili deweloperzy.  

 

Podczas kolejnych tej jesieni targów mieszkaniowych na zwiedzających jak zawsze czekały liczne atrakcje, wśród nich promocje i oferty przygotowane przez wystawców. – Zwiedzający przychodzą od Areny po to, by zapoznać się z rynkowymi nowościami i kupić mieszkanie na preferencyjnych warunkach, dlatego zawsze pytają o promocje – mówi Iwona Chmielewska menadżer marketingu Monday Development S.A. – Przygotowana przez nas specjalna oferta, która trwa do połowy października, wzbudzała spore zainteresowanie. Naszym klientom przy zakupie mieszkania w Kamienicy Wildeckiej lub Na Sokoła oferowaliśmy rabat na wykończenie  mieszkania sięgający nawet 45 tys. zł – dodaje Iwona Chmielewska. Poza promocjami, uczestnicy targów mogli skorzystać z porad i seminariów w ramach warsztatów „7 kroków do Własnego M”, przejrzeć aktualne oferty kredytów hipotecznych oraz dzięki Katalogowi Mieszkaniowemu, szczegółowo zapoznać się z prezentowaną ofertą deweloperów.

Na uwagę zasługiwały targowe nowości, a wśród nich zlokalizowana na osiedlu Bolesława Śmiałego najnowsza propozycja UWI Inwestycje Piątkowo-Śmiałego. – W inwestycji składającej się z dwóch budynków wielorodzinnych 4-6 kondygnacyjnych, znajdą się funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 26 do 130 mkw.,  w cenie od 5820 zł brutto za mkw –  mówi Beata Borkowska, specjalista ds. sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – Budynki będą posadowione na wspólnej hali garażowej, z dojazdem do nieruchomości od ul. Księcia Mieszka I. – dodaje Beata Borkowska. Interesująca była również oferta Monday Development i najnowsza propozycja dewelopera, czyli zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie Hevelia. – Unikatowy charakter tego kameralnego osiedla podkreśla położenie kompleksu mieszkaniowego na obrzeżach parku  i bogata oferta mieszkań o powierzchni 24 do 93 mkw. Dodatkowo, niektóre lokale posiadają tarasy usytuowane na dachach – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

Cześć spośród odwiedzających targi w Arenie poszukiwała mieszkań i domów już gotowych do odbioru. Wciąż również poszukiwane są lokale dostępne w rządowym programie Rodzina na Swoim, który wygasa z końcem 2012 roku.

Każdy, kto zawitał w ten weekend do poznańskiej Areny z pewnością miał z czego wybierać. Na pewno była to bardzo dobra okazja by osobiście dopytać wystawców o szczegóły związane z poszczególnymi nieruchomościami i lokalizacjami. Wszyscy, którzy nie podjęli jeszcze zakupowych decyzji mają czas do wiosny. To właśni wtedy ruszają kolejne edycje targów nieruchomości w Poznaniu.

Omnie Michał Bachorz

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.