Plastivan z nowym partnerem

Plastivan z nowym partnerem
Możliwość komentowania Plastivan z nowym partnerem została wyłączona, 23/10/2012, przez␣, w␣mazowieckie, nieruchomości, regiony, Uncategorized

Plastivan Polska we wrześniu rozpoczął współpracę z firmą Wektra, która będzie odpowiedzialna za dystrybucję podbitki dachowej na terenie Mazowsza.
Wektra dotychczas współpracowała z konkurencyjnym belgijskim producentem podbitki dachowej. – Na naszą decyzję o zmianie partnera miała wpływ wysoka jakość produktu, bogata gama kolorystyczna, dobry serwis oraz lepsza oferta cenowa za produkt z najwyższej półki – mówi Piotr Zegarski z firmy Wektra. – Plastivan Polska to firma o dużym doświadczeniu, znana w branży z wysokiej jakości produktów. Belgijskie podbitki dachowe i panele elewacyjne  , które oferuje, cechuje najwyższa jakość za przystępną cenę. Przy podejmowaniu współpracy zawsze bierzemy pod uwagę te kryteria – dodaje Zegarski.
Przedsiębiorstwo działa na Mazowszu, ma rozległą sieć odbiorców wśród firm handlowych i wykonawców dachów, elewacji oraz podbitek dachowych. Firma obsługuje także odbiorców indywidualnych. – Przez wiele lat działalności zbudowaliśmy z nimi dobre relacje i zaufanie. Z czystym sumieniem będę mógł im polecać produkty firmy Plastivan – zapewnia Piotr Zegarski.

 

 

Omnie Plastivan

Avatar
Plastivan Polska jest oddziałem belgijskiej firmy, która od ponad 40 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją profili budowlanych i wykończeniowych z PVC do rozmaitych zastosowań. Na polskim rynku firma działa od 1993 roku. Produkty Plastivanu powstają na nowoczesnych liniach produkcyjnych, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Plastivan zaopatruje przede wszystkim firmy zajmujące się dystrybucją materiałów wykończeniowych oraz hurtownie budowlane. Współpracuje również z firmami wykonawczymi.