Pierwszy w Polsce portal z udziałami w rękach pośredników

Pierwszy w Polsce portal z udziałami w rękach pośredników
Możliwość komentowania Pierwszy w Polsce portal z udziałami w rękach pośredników została wyłączona, 10/06/2019, przez␣, w␣Headline, miasta, nieruchomości, Szybko.pl - przejęcie portalu przez pośredników

Ponad 700 partnerów, niemal 200 tysięcy ogłoszeń kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz aktualna baza klientów z całej Polski serwis szybko.pl robi rewolucję na rynku nieruchomości. Główną ideą założycieli platformy jest przekazanie udziałów pośrednikompraktykom. Pierwsze umowy zostały podpisane, a stąd już tylko krok do zostania udziałowcem portalu szybko.pl!

Idea własnego portalu pośredników powstała już 20 lat temu. Przez ten czas pojawiło się wiele prób jej ziszczenia. Co się zmieniło? NIC. Po prostu nadszedł właściwy czas, w którym otoczenie rynkowe, dojrzałość środowiska, a także mądrość organizacji spotkały się w jednym miejscu na www.szybko.pl, aby urzeczywistnić idę własnego portalu.

Razem możemy więcej idea portalu

Szybko.pl oddaje udziały w serwisie w ręce pośredników. Pierwsze umowy zostały już podpisane. –Teraz wszystko zależy od zaangażowania naszych obecnych i przyszłych partnerów –mówi Wojtek Kosiński, pomysłodawca i założyciel portalu szybko.pl. –Wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej. Zapewniamy pośrednikom stabilne ceny promocji ogłoszeń nieruchomości w internecie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne do prowadzenia biznesu. Chcemy wspólnie tworzyć serwis przyjazny zarówno osobom poszukującym nieruchomości, jak i pośrednikom, którego właścicielami będą agenci.

Najlepsi gracze dołączają do projektu

Partnerem projektu jest Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) –największa w Polsce organizacja działająca  na rzecz i w interesie 17 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających prawie 2000 osób. 

Zainteresowanie środowiska jest spore. Do grona partnerów serwisu szybko.pl dołączyło już ponad 700 agencji z całej Polski. W pakiecie korzyści otrzymują m.in.: system CRM do pracy z ofertami i budowania bazy klientów (szybkoPLUS.pl), otwarty i ogólnopolski system wymiany ofert (FairPlayMLS.pl), strony internetowe w technologii RWD oraz innowacyjny system wyceny nieruchomości (AVM).

–Dostajemy wiele gestów wsparcia i okazuje się, że idea portalu, który jest własnością pośredników, systematycznie wymieniających się wiedzą i doświadczeniem oraz możliwość kreowania rynku nieruchomości w Polsce przez najlepszych graczy jest trafiona, a jej realizacja wręcz oczekiwana przez środowisko –podkreśla Andrzej Piórecki prezydent PFRN.

Więcej informacji:

Marta Kosińska +48 600 242 245 [email protected]

Portalu Pośredników Szybko.pl

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.