Pierwsze sygnały o rosnących cenach mieszkań

Pierwsze sygnały o rosnących cenach mieszkań

Z nowego raportu Związku Banków Polskich i centrum AMRON wynika, że ceny mieszkań podskoczą już w połowie 2013 r. Autorzy raportu uważają, że ceny sięgnęły granicy spadków i coraz wyraźniej widać niewielki trend wzrostowy.

Takie tendencje widać w Gdańsku, Białymstoku, Toruniu, Bydgoszczy i Olsztynie. Jednak w innych miastach, w tym Krakowie, Warszawie i Wrocławiu ceny wciąż spadają i to najwięcej w skali kraju.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Jan Kowalski (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.

3 komentarze

 1. Karol
  Marzec 4th, 2012 11:11

  Nie czarujmy się rekomendacja S namieszała i to ostro ale można znaleźć jeszcze oferty na rynku, jeśli ktoś ma problemy z szukaniem to można wspomóc się doradcą typu open. Nie każdy ma czas czy wiedzę ale od tego są takie biura by nam pomagać.

 2. iza
  Marzec 2nd, 2012 12:26

  Z tego co ja się orientowałam to we wro ceny poszły trochę w dół. MOże nie jakoś szaleńczo, no ale zawsze to na kilka dodatkowych metrów będzie,

 3. Gaga
  Marzec 1st, 2012 20:05

  Bzdura jakaś. Gdzieniegdzie nawet się nie ruszyły. Poza tym – ludzie mają gorszy dostęp do kredytów, a żeby kupić kogoś musi być stać…