Pierwsze studia z gwarancją zatrudnienia

Pierwsze studia z gwarancją zatrudnienia
Możliwość komentowania Pierwsze studia z gwarancją zatrudnienia została wyłączona, 18/09/2012, przez␣, w␣nieruchomości, porady

Uczelnia Łazarskiego przy współpracy z Home Broker i firmą HAYS Poland uruchamia studia podyplomowe na kierunku „Doradca ds. nieruchomości”. Osoby, które pomyślnie ukończą edukację otrzymają gwarancję zatrudnienia w największej firmie pośrednictwa na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Ponadto, w trakcie nauki będzie możliwość odbywania płatnego stażu. Na studia może zostać przyjętych maksymalnie 100 studentów. Zapisy trwają do 12 października.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego  wspólnie z Home Broker, największym pośrednikiem na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce oraz firmą doradztwa personalnego HAYS Poland, uruchamiają studia podyplomowe na kierunku „Doradca ds. nieruchomości”. Jest to odpowiedź na dynamiczny rozwój rynku mieszkaniowego w ostatnich 10 latach i zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. W pierwszej edycji studiów udział będzie mogło wziąć 100 kandydatów, a zapisy trwają do 12 października.

Na rynku pracy rośnie zapotrzebowanie na profesjonalnych doradców ds. nieruchomości. Poszukiwane są osoby, które dysponują szerokimi kompetencjami, w tym najnowszą wiedzą z zakresu prawa, finansów, bankowości oraz istoty i uwarunkowań rozwoju  rynku nieruchomości, a także umiejętnościami marketingowymi, sprzedażowymi, interpersonalnymi. – Program stworzony przy udziale tak silnych partnerów gwarantuje wysokiej jakości kwalifikacje zawodowe stając się wyjątkową szansą dla osób pragnących zdynamizować swoją karierę na rynku nieruchomości – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Studia, obok ciekawej i poszukiwanej przez kandydatów tematyki, mają unikalną cechę – każdy student, który zaliczy wszystkie przedmioty i zda pomyślnie egzaminy otrzyma gwarancję zatrudnienia w Home Brokerze. Firma posiada 56 placówek w 33 miastach Polski. Co więcej, już w trakcie roku akademickiego, studenci będą mieli możliwość odbycia opłatnego stażu w tej firmie. – Home Broker jest pionierem w kreowaniu standardów obsługi klienta w pośrednictwie mieszkaniowym. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami, które wiążą swoją przyszłość zawodową z rynkiem nieruchomości – mówi Waldemar Chodziński, dyrektor departamentu rekrutacji w Home Broker.

Statystyki wskazują na wzrost liczby bezrobotnych z wykształceniem wyższym. Jednocześnie rynek pracy jest otwarty na absolwentów, również tych bez doświadczenia zawodowego pod warunkiem, że posiadają kluczowe kompetencje do wykonywania zawodu. Chodzi tu nie tylko o wiedzę kierunkową, ale również umiejętności miękkie, tj. metody efektywnej komunikacji czy budowania relacji z klientem. Takie kompetencje mogą zostać skutecznie rozwijane tylko przez praktyków, którzy wiedzą co sprawdza się w biznesie, mogą wskazać rzeczywiste sytuacje problematyczne oraz alternatywne scenariusze ich rozwiązania.

Jestem entuzjastą wszelkich działań  B2U (Business 2 University), które mogą przyczynić się do zwiększenia równowagi na rynku pracy. Jestem przekonany, że pierwsze w Polsce studia z gwarancją zatrudnienia dzięki doskonałej kadrze, otwartości uczelni oraz zaangażowaniu praktyków wyznaczą nową jakość oraz właściwy kierunek kształcenia – mówi Michał Młynarczyk, Dyrektor Zarządzający globalnej agencji doradztwa personalnego Hays Poland.

Więcej informacji na temat studiów na www.ckp.lazarski.pl i http://rekrutacja.lazarski.pl/ckp/studia-podyplomowe/akademia-rynku-nieruchomosci/doradca-ds-nieruchomosci/

Kontakt:

• Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego -Agata Wiśniewska, [email protected], tel. 22 54 35 354
• HAYS – Jadwiga Naduk, [email protected], tel. 510 197 144
• Home Broker – Jerzy Węglarz, [email protected], tel. 723 986 537

Tagi:␣
front

Omnie Jerzy Węglarz

Avatar
PR Manager w Home Broker. Zajmuje się administrowaniem działań Public Relations w dziale analiz i komunikacji. Jest absolwentem uczelni Łazarskiego w Warszawie, część studiów spędził na Athens University of Economics and Business.